Wielkie transfery w zarządzie klubu

1 rok temu | 22.09.2022, 07:39
Wielkie transfery w zarządzie klubu

Znaczące transfery do zarządu klubu to kolejny ważny krok z budowie silnego, solidnego i profesjonalnego klubu, który już za kilka miesięcy zadebiutuje w PZU Amp Futbol Ekstraklasie.

Witamy na pokładzie fantastyczne osoby, o ogromnym doświadczeniu biznesowym oraz emanujących  wielką miłością do piłki nożnej - miłością do Śląska Wrocław.  

Niezmiernie miło jest nam ogłosić i przywitać w klubie Pawła Łopatkę, Radosława Kohuta, Michała Nikołajuka oraz Witolda Jakubasa. 

Poznajcie bliżej nowe twarze w zarządzie WKS Śląsk Wrocław Futsal, Futsal Bez Barier oraz Amp Futbol

Paweł Łopatka – Senior Executive. VP APAC Client Success w SoftServe. Był członek Rady Strategicznej ABSL. Mentor środowisk biznesowych oraz startupowych. Absolwent Politechniki Opolskiej, Uniwersytetu Abertay w Dundee oraz studiów doktoranckich z zakresu Zarządzania Strategicznego na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Zdobył globalne doświadczenie w takich firmach jak Redknee, Nokia, Siemens, BBC Scotland oraz SoftServe. Uznany za Menedżera Roku 2018 przez ProProgressio, a także Tygrysa Biznesu jako osoba, która miała znaczący wpływ na rozwój branży w Polsce i Europie. Razem z zespołem od podstaw stworzył polski oddział firmy SoftServe który osiąga w tym momencie ponad 1200 osób i operuje w 7 lokalizacjach.

Prywatnie ojciec i mąż. Pasjonat sportów wodnych oraz piłki nożnej

.

Michał Nikołajuk - Prezes zarządu wrocławskiej firmy Rite NRG, aktywny członek stowarzyszenia ITCorner, przeszło 14 lat doświadczenia w IT. Od wielu lat związany z Wrocławiem, urodzony w Białymstoku. Swoją przygodę z futsalem zaczął przy okazji podbojów ekstraklasy przez KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice. Po rozwiązaniu drużyny szukał miejsca aby spożytkować swoją energię. WKS Śląsk Futsal stwarza unikalną możliwość połączenia sportu, biznesu, rodzimego klubu WKS oraz ulubionej dyscypliny jaką jest futsal. Michałowi zależy na promowaniu tej dyscypliny sportu i pokazaniu szerszej publiczności rodzinnej atmosfery która zawsze jest bardzo dobrze odczuwalna na meczach futsalu. Prywatnie mąż Basi i ojciec Poli i Kacpra który obecnie zdobywa pierwsze szlify w akademii piłkarskiej.

.

Radosław Kohut - Prezes Zarządu Wrocławskiej firmy Elko-Bis Systemy Odgromowe, Wiceprezes Zarządu Polskiej Izby Gospodarczej Elektrotechniki oraz Wiceprzewodniczący Rady Zachodniej Izby Gospodarczej – Pracodawcy i Przedsiębiorcy. Od najmłodszych lat kibic piłki nożnej i Śląska Wrocław. Zaangażowany w wiele projektów biznesowych, sportowych i społecznych. Od 2013 roku organizuje największy międzynarodowy turniej piłkarski w branży elektroenergetycznej. Swoimi doświadczeniami planuje wesprzeć rozwój i realizację celów sekcji Futsalowej i AMP Futbolowej Śląska Wrocław. Prywatnie mąż Asi i dwóch małych kibiców trójkolorowych Igora i Niko.

.

Witold Jakubas – Prezes Zarządu Fundacji „Pomaluj mi świat” i założyciel Klubu Sportowego Bez Barier Futsal Masters On, przekształconego w Sekcję Bez Barier WKS Śląsk Futsal Wrocław skupiającej ponad 100 osób z niepełnosprawnością intelektualną i chorobami psychicznymi z terenu 6 powiatów województwa dolnośląskiego. Twórca Dolnośląskiej Ligi Futsalu Bez Barier oraz Ekstraklasy Futsalu Bez Barier, w której uczestniczy 8 Klubów Sportowych Bez Barier z całej Polski czyli w sumie 160 osób z zaburzeniami psychicznymi. Związany z pomocą społeczną od 2006 roku. Prywatnie mąż i ojciec oraz pasjonat futsalu.

.

„Wzmacniamy skład Zarządu Klubu o cztery mocne postacie. Jesteśmy przekonani, że doświadczenie biznesowe jak i doświadczenie sportowe nowych prezesów pozwolą nam na postawienie kolejnego ważnego kroku do przodu w zakresie rozwoju Klubu tym bardziej że już za kilka miesięcy nasz debiut w rozgrywkach PZU Amp Futbol Ekstraklasy.” – powiedział Sebastian Bednarz. 

#AmpSlask #Zarzad #Lopatka #Kohut #Nikolajuk #Jakubas #GramyRazem
Udostępnij
 

memory: 162657920
128974848
125508968