Firma Nawrot wspiera Amp Śląsk

1 rok temu | 12.10.2022, 19:00
Firma Nawrot wspiera Amp Śląsk

Witamy w rodzinie WKS Śląsk Wrocław Amp Futbol nowego Partnera GOLD - firmę Nawrot Salon

Firma Nawrot to autoryzowany dealer marek Renault, Dacia oraz Hyundai. Od niemal 30 lat, z powodzeniem funkcjonuje na wrocławskim rynku motoryzacyjnym. Firma jako jedna z pierwszych zaproponowała mieszkańcom Wrocławia i okolic ofertę aut francuskiej marki Renault, podpisując umowę koncesyjną w 1993 roku. Z perspektywy rozwijającej się w tamtym czasie gospodarki, powstanie salonu samochodowego w Długołęce pod Wrocławiem, otworzyło dostęp do zaawansowanych technologicznie samochodów oraz zapewniło rozwój lokalnej infrastruktury.

Firma Nawrot poza popularyzacją swojej oferty handlowej, chętnie angażuje się w lokalne wydarzenia i inicjatywny. Aktywnie uczestniczy w rozwoju miasta, wspierając ważne dla mieszkańców projekty. Wynikiem tej strategii jest tytuł Sponsora Motoryzacyjnego ważnych podmiotów sportowych min. wrocławskiej drużyny żużlowej WTS BETARD SPARTA, piłkarskiego oraz koszykarskiego WKS ŚLĄSK WROCŁAW oraz wielu lokalnych drużyn sportowych, zwłaszcza tych wspierających młodzież.

Teraz przyszedł czas na nas - czujemy ogromną dumę dołączając do grona fantastycznych wrocławskich klubów sportowych wspieranych przez firmę Nawrot. Ogromne podziękowania dla Pana Prezesa Ken Nawrot za wielkie serce i otwartość w pomaganiu. Dziękujemy. Wszystkich zapraszamy do salonu w Długołęce oraz na www.nawrot.pl

Foto: Dima Fedorenko

Udostępnij
 

memory: 163892176
128974848
126426608