Digital Partner | Sportigio x Amp Śląsk

1 rok temu | 21.08.2022, 08:44
Digital Partner | Sportigio x Amp Śląsk

Sportigio Polska Digital Partnerem WKS Śląsk Wrocław Amp Futbol. Milo nam poinformować że Sportigio Polska będzie wspierać klub technologicznie.

Pragniemy powitać w gronie Partnerów Amp Śląsk firmę Sportigio, która będzie wspierać rozwój klubu pod względem technologicznym.  Niezmiernie cieszymy się, że możemy dołączyć do elitarnego grona klubów w rodzinie Sportigio. 

Marcin Zwierzychowski o Sportigio

" Nasza platforma pozwala na szybki start działań w sferze digital, które są nieodłącznym elementem funkcjonowania klubu. Cieszę się, że pomogliśmy już na początku sekcji AMP Futbol Śląska Wrocław, czego pierwszym efektem jest uruchomienie strony internetowej. Jednocześnie drużyna dołączyła do sieci klubów Sportigio, które staramy się wspierać nie tylko merytorycznie, ale także oferując możliwości uzyskania dodatkowych przychodów z działań online. Pośredniczymy pomiędzy markami a klubami, aby każdy mógł skorzystać na reklamie przez sport.

Wokół klubu już teraz zaczyna budować się społeczność, a w zależności od jej potrzeb, będziemy wspierać rozwój platformy kolejny funkcjami, które uzupełnią stronę internetową. Chcemy dać kibicom możliwość pełnego uczestnictwa w życiu klubu, choćby poprzez ankiety decyzyjne czy quizy oraz konkursy"

Efekty naszej współpracy znajdziecie już na http://ampfutbolslaskwroclaw.pl -> zapraszamy do wejścia na naszą nową stronę, udostępnienie, zapisanie w ulubionych.   

#Sportigio #DigitalPartner #AmpSlask #AmpFutbol #wspołpraca

Udostępnij
 

memory: 160417144
149946368
123819584